Ansa Yapı İnşaat Mühendislik San Tic Ltd Şti, 2003 yılında Ankara’da inşaat malzemeleri satış ve pazarlaması konusunda faaliyete başlamıştır.

İnşaat sektörünün önemli ve yoğun olduğu Ankara/Rüzgarlıda, kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde, Türkiye’ nin sektördeki büyük markaları ile birlikte çalışarak hızla büyümüş ve önemli bir Pazar payına sahip hale gelmiştir.

Misyonumuz;
Ansa yapı ile çalışan tüm müşteri gruplarına doğru çözümler sunarak, memnuniyete dayalı büyük bir iş ortaklığı kurmak ve bu yolda mutlak başarıya birlikte ulaşmaktır.

 Vizyonumuz;
Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüzde örnek toptancı modeli olmaktır.

 

Şirketimiz yenilikçi ve çağdaş kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Ürün portföyümüzü sürekli arttırıp, sizlere daha kaliteli ve uygun fiyatlarda ürün sunma çabasındayız.

Bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ürün ve güvenilir hizmet politikamızı daha da geliştirerek, bundan sonrada mekanik malzeme gruplarında, çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.